O nas

MUSI Lublin Sp. z o.o. swoją działalność rozpoczęła w 1950 roku („dawniej” MUSI – Spółdzielnia w Lublinie). Charakterystyczne logo firmy jest rozpoznawane w całej Polsce, a zwłaszcza w środowisku osób niepełnosprawnych.

Misją firmy jest prowadzenie działalności gospodarczej, która umożliwia rehabilitację zawodową, medyczną i społeczną zatrudnionych osób niepełnosprawnych.

Zgodnie z hasłem „Z nami pokonasz bariery” MUSI Lublin specjalizuje się w sprzedaży i produkcji wyrobów ortopedyczno – rehabilitacyjnych, umożliwiających osobom niepełnosprawnym łagodzenie przebiegu chorób, kompensowanie urazów lub aktywną rehabilitację.

Oferujemy sprzęt ortopedyczno-rehabilitacyjny, wysokiej jakości m.in. wózki inwalidzkie, balkoniki i podpórki ułatwiające chodzenie.

W Centrum Ortopedyczno-Rehabilitacyjnym przy ul. Magnoliowej 2, zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie doboru sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego. W ramach umowy z NFZ, klient-pacjent zrealizuje zlecenie na zaopatrzenie ortopedyczno-rehabilitacyjne, zamówi obuwie ortopedyczne, protezę kończyn dolnych lub górnych, gorset, sznurówkę ortopedyczną, kołnierz ortopedyczny, materace i poduszki przeciwodleżynowe, sprzęt lokomocyjny – wózki inwalidzkie, chodziki oraz inny sprzęt produkcji własnej, krajowy i zagraniczny w pełnym zakresie potrzeb.

Realizujemy również indywidualne potrzeby naszych klientów.

Od wielu lat służymy wiedzą i doświadczeniem, starając się zrozumieć i sprostać wymaganiom klientów. Realizację polityki jakości zapewnia funkcjonujący w firmie i ciągle doskonalony System Zarządzania Jakością zgodny z wymaganiami normy ISO 9001:2008.